Kontakt

powrót

 

Pracujemy w godzinach:  

W związku z rosnącym zagrożeniem wywołanym koronawirusem 

zmieniamy godziny pracy:

 

Oddział Rzepin pon-pt: 7:00 - 15:00   sobota: nieczynne

niedziela i święta: nieczynne

 

Oddział Starachowice pon-pt: 7:00 - 15:00   sobota: nieczynne  

niedziela i święta: nieczynne

 

 

Polbudrol-Bis sp. z o.o. 

27-225 Pawłów, Rzepin Pierwszy 10

NIP: 6642013094

e-mail: biuro@polbudrol-bis.pl 

 

Oddział Rzepin Pierwszy 10

 

 

Tel.: 41 272 16 76

Fax: 41 272 15 22

e-mail: rzepin@polbudrol-bis.pl

 

Dział sprzedaży

Romuald Lefek  

kom.: 535-711-010

e-mail: rlefek@polbudrol-bis.pl

 

Daniel Bednarski  

kom.: 668-880-214  

e-mail: dbednarski@polbudrol-bis.pl

 

Oddział Starachowice ul. Wielkopiecowa 2

 

 

Tel.: 41 274 22 50

Fax: 41 274 90 10

e-mail: starachowice@polbudrol-bis.pl

 

Dział sprzedaży

Tomasz Mergalski  

kom.: 796-697-214  

e-mail: tomasz@polbudrol-bis.pl

 

Urszula Bojanowska  

kom.: 535-631-122  

e-mail: ubojanowska@polbudrol-bis.pl

 

Radosław Pocheć   

kom.: 537-323-567 

e-mail: rpochec@polbudrol-bis.pl

 

Polbudrol Dachy

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Strona internetowa: https://polbudrol-dachy.pl/

Główny e-mail: biuro@polbudrol-dachy.pl

 

Robert Latała  

kom.: 668-888-016  

e-mail: rlatala@polbudrol-dachy.pl

 

Paulina Prokop  

kom.: 668-888-027

e-mail: pprokop@polbudrol-dachy.pl