Kontakt

powrót

Godziny Otwarcia

 

Oddział Rzepin Pierwszy 10

Poniedziałek-Piątek: 7:00 - 17:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Niedziela i święta: nieczynne

 


 

Oddział Starachowice, ul. Wielkopiecowa 2

Poniedziałek-Piątek: 7:00 - 17:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Niedziela i święta: nieczynne

 

Kontakt

 

 

Oddział Rzepin Pierwszy 10

Tel. 1: 41 272 16 76

Tel. 2: 41 272 15 22

e-mail : rzepin@polbudrol-bis.pl

 

Romuald Lefek [Dział ogólnobudowlany]

kom.: 535-711-010

e-mail: rlefek@polbudrol-bis.pl

 

Daniel Bednarski [Dział ogólnobudowlany]

kom.: 668-880-214  

e-mail: dbednarski@polbudrol-bis.pl

 


 

Oddział Starachowice, ul. Wielkopiecowa 2

Tel. 1: 41 274 22 50

Tel. 2: 41 274 90 10

e-mail 1: starachowice@polbudrol-bis.pl

 

Tomasz Mergalski [Dział ogólnobudowlany]

kom.: 796-697-214

e-mail: tmergalski@polbudrol-bis.pl

 

Radosław Pocheć [Dział ogólnobudowlany]

kom.: 537-323-567

e-mail: rpochec@polbudrol-bis.pl

 

Robert Latała [Dział pokryć dachowych]

kom.: 668-888-016

e-mail: rlatala@polbudrol-dachy.pl

 

Paulina Prokop [Dział pokryć dachowych]

kom.: 668-888-027

e-mail: pprokop@polbudrol-dachy.pl

 

Adres

 

Polbudrol-Bis Sp. z o.o.

Rzepin Pierwszy 10, 27-225 Pawłów

NIP: 6642013094

e-mail: biuro@polbudrol-bis.pl 

 

 Rzepin Pierwszy 10, Pawłów 27-225

 


 

ul. Wielkopiecowa 2, Starachowice 27-200